دپارتمان انگلیسی

معرفی دپارتمان

دپارتمان زبان انگلیسی آموزشگاه کوکی، با توجه به نیاز زبان آموزان عزیز، دوره های مختلف مکالمه، تربیت مدرس و آمادگی آزمون را برگزار می کند

کلاس های ترمیک با رویکرد مکالمه با متد American English File

 کلاس های بحث آزاد

کلاس های گروهی آمادگی آزمون آیلتس و تافل

کلاس های گروهی تخصصی آزمون پی تی ای  PTE

کلاس های تربیت مدرس  TTC

 کلاس های FCE و  CAE

کلاس های سوپر کوکی مکالمه در سفر

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی (چرا انگلیسی؟)

طبق آمارهای بین المللی سازمان زبان های خارجی، از هر 5 نفر، به طور میانگین یک نفر یا به زبان انگلیسی صحبت می کند یا حداقل متوجه آن می شود.

انگلیسی زبان علم، هوانوردی، کامپیوتر و اینترنت، دیپلوماسی و گردشگری است.

 انگلیسی زبان رسمی 53 کشور دنیاست

انگلیسی زبان اول 400 میلیون نفر در جهان است

زبان اول رسانه ها انگلیسی است، پس با دانستن این زبان، شما می توانید بدون اتکا بر مترجم، از فیلم و سریال و کتاب های زبان اصلی لذت ببرید

انگلیسی بر اساس حروف الفبای ساده طراحی شده و در مقایسه با سایر زبان ها، بسیار راحت تر فرا گرفته می شود

از آن جایی که در بسیاری از دانشگاه ها و مراکز علمی سرتاسر دنیا انگلیسی صحبت می شود، با دانستن این زبان، فرصت مهاجرت و گرفتن پذیرش از دانشگاه های مختلف، بیشتر خواهد بود

با یادگیری این زبان، شما می توانید با فرهنگ کشور های مختلف آشنا بشید و افق های دید خود را بالاتر ببرید.

چرا آموزشگاه کوکی؟

یکی از نکاتی که دپارتمانانگلیسی آموزشگاه زبان کوکی را از دیگر آموزشگاها متمایز می کند، عبور مدرسان این آموزشگاه از فیلتر های بسیار زیاد می باشد. مدرسان آکادمی زبان های خارجی کوکی، در ابتدا در آزمون تعیین سطح زبان عمومی شرکت کرده و تنها در صورت گرفتن نمره ی +A، مجاز به عبور از این مرحله می باشند. در این مرحله، توانایی اساتید از لحاظ دانش عمومی زبان مورد بررسی قرار میگیرد. سپس، در یک آزمون عملی، مدرس مربوطه در حضور سوپروایزر دپارتمان دموی خود را می دهد. پس از این مرحله، مدرس مورد نظر در طول یک هفته می بایست کلاس های دیگر اساتید را آبزرو کرده و با متد آموزشی کوکی آشناتر شود. پس از انجام این مراحل، در صورت صلاحدید سوپروایزر، مدرس واجدشرایط تدریس در آموزشگاه کوکی خواهد بود. علاوه بر این، روزهای پنج شنبه، تمامی اساتید گردهم آمده و در باره ی روش های تدریس نوین بین المللی با هم به بحث می نشینند. در این جلسات، استاد شایان بهجتی کلوچه به صورت کاملا عملی، روش های تدریس را به اساتید آموزش می دهند.

 

نکته ی دیگر دپارتمان زبان آموزشگاه کوکی این است که تمامی شاگردان این دپارتمان، اعم از شاگردان کلاس های بحث آزاد، ترمیک، آیلتس، تافل و... تحت نظارت پشتیبانان آموزشی هستند. به این صورت که تمامی اطلاعات آموزشی زبان آموزان در پرونده های آنان نگه داری شده و به صورت هفتگی با تماس های تلفنی یا مشاوره های حضوری توسط پشتیبان آموزش مربوطه، سیر رشد زبانی زبان آموزان مورد بررسی قرار می گیرد تا زبان آموزان کوکی از سیر تکاملی رشد زبانی خود لذت ببرند.

 کلاس های ترمیک با رویکرد مکالمه با متد  American English File

این متد آموزشی در 6 کتاب مختلف طراحی شده و زبان آموزان عزیز هر کتاب را در 3 ترم 12 جلسه ای خواهند خواند. در نتیجه دوره ی ترمیک آموزشگاه زبان کوکی، برای 18 ترم طراحی شده است. اما نکته ی قابل توجه این است که زبان آموزان عموما پس از پایان کتاب 3 (یعنی 9 ترم) می توانند به راحتی انگلیسی را صحبت کنند، گوش کنند، بنویسند و بخوانند.

 

چرا  ؟American English File

-متون و موضوعات جذابی که هر زبان آموزی را به وجد می آورد و آن ها را به صحبت وا می وارد
-طرح درس بی نقص با تمرکز بر هر چهار مهارت صحبت کردن، گوش کردن، خواندن و نوشتن
-سطح مناسب مختص هر زبان آموز به منظور پاسخ گویی به نیازهای آن ها
-تمرین های آنلاین به منظور تمرین بیشتر
-دارای آزمون های مختلف برای ارزشیابی تمامی مهارت ها و زیر مهارت ها
-با تمرکز ویژه بر زیر مهارت های لهجه و تلفظ (که نقاط ضعف بسیاری از زبان آموزان هستند)
-دارای قسمت های مختلف مخصوص گرامر (دستور زبان) و لغات در انتهای کتاب
-فایل های صوتی پر محتوا دارای لهجه های بریتانیایی و آمریکایی
-ایجاد کننده ی احساس نیاز در زبان آموزان و در نتیجه ایجاد انگیزه و اشتیاق
-بر اساس داستان ها، رویداد ها و اتفاقات واقعی و موجود در دنیای خارج از کتاب
-دارای فایل های تصویری به صورت فیلم کوتاه برای بهبود مهارت های شنیداری و صحبت کردن

کلاس های بحث آزاد


این دوره ی بسیار خاص و ویژه مکالمه زبان انگلیسی که توسط استاد شایان بهجتی کلوچه برگزار می شود، مختص دوستانی است که سطح زبانی بالایی (advance) داشته و دنبال ارتقأ مهارت های شنیداری و به خصوص مکالمه خود هستند. در این دوره ی ده جلسه ای، که بدون کتاب و با تمرکز بر مکالمه می باشد، زبان آموزان در هر جلسه توسط فیلم، سریال، موزیک، تحلیل مقاله، مستند های مختلف به بحث و گفت و گو پرداخته و در کلاس صحبت می کنند. به منظور استفاده هر چه بهتر از زمان کلاس، زبان آموزان در تمرین های مختلف، به صورت دو به دو یا گروهی با هم به صحبت می پردازند و سرعت و دقت مکالمه خود را افزایش می دهند.

دپارتمان تخصصی آزمون های آیلتس

این دپارتمان که توسط استاد شایان بهجتی کلوچه مدیریت می شود می تواند پاسخ گوی تمام نیازهای دوستانی که برای مهاجرت یا پذیرش قصد شرکت در این آزمون ها را دارند باشد. اساتید آیلتس آموزشگاه کوکی همگی دارای حداقل نمره 8 آیلتس بوده و به صورت خاص بر روی این آزمون تمرکز دارند. همه ی اساتید دوره های آیلتس آموزشگاه کوکی، توسط استاد شایان بهجتی کلوچه (که خود دارای نمره 8.5آیلتس هستند) برگزیده شده اند. همچنین در جلسات ماهانه آیلتس آموزشگاه کوکی، تمامی اساتید آیلتس آموزشگاه گرد هم آمده و از علم و تجربه یکدیگر بهره مند می شوند.
 


دپارتمان پی تی ای (PTE)

آموزشگاه کوکی، اولین آموزشگاهیست که دوره های گروهی آمادگی آزمون پی تی ای (PTE) را در محیطی کاملا شبیه سازی شده سنتر آزمون ها برگزار می کند.
در کلاس های پی تی ای PTE آموزشگاه کوکی، زبان آموزان تمام قسمت های آزمون را به صورت عملی درون کلاس با یکدیگر تمرین می کنند و استاد مربوطه تمامی تکنیک ها و چند و چون های آزمون را به آن ها آموزش می دهد. متد آموزشی کلاس های پی تی ای PTE موسسه زبان کوکی، جزوه ی بسیار جامع و کاملی است که استاد شایان بهجتی با توجه به سابقه و مطالعات خود طراحی نموده و در اختیار اساتید قرار داده اند که شامل چند صد نمونه از هر آیتم آزمون می باشد. همچنین موسسه زبان های خارجی کوکی، به عنوان مرکز آزمون ماک پی تی ای PTE در تهران شناخته شده و در فضای شبیه سازی شده آزمون، در خدمت متقاضیان خواهد بود.

کلاس های تربیت مدرس TTC


تمامی زبان آموزان موسسه زبان کوکی، پس از گذراندن دوره های عمومی زبان، تمامی دوستانی که تمایل به تدریس دارند، و تمامی اساتید حال حاضر آموزشگاه کوکی، می توانند در کلاس های تربیت مدرس TTC شرکت کنند. در این کلاس ها، استاد شایان بهجتی کلوچه به صورت کاملا عملی و فعال، روش های نوین و بین المللی تدریس را به شاگردان آموزش می دهند. سرفصل های این دوره ی آمادگی تدریس، به شرح زیر است:

تفاوت روش های تدریس inductive و  deductive

روانشناسی آموزش زبان

روش های مختلف و مناسب تصحیح غلط های شاگردان

مدیریت بحران های احتمالی در کلاس

روش های نوین تدریس هر یک از مهارت های مکالمه، شنیداری، نوشتن و خواندن

روش های تدریس انگلیسی توسط روش سناریو و شبیه سازی

چگونگی ایجاد انگیزه در زبان آموزان

آشنایی با سیستم صوتی انسان ها و چگونگی تولید هر صدا در زبان انگلیسی

آشنایی با ریشه ی لغات و کلمات و ریشه ی زبان انگلیسی

کلاس سوپر کوکی مکالمه

روش سوپر کوکی مکالمه که مبتکر آن استاد شایان بهجتی کلوچه می باشد، پاسخوی نیاز آن دسته از عزیزانی می باشد که زبان انگلیسی را در حد خوب و صرفا برای مکالمه در موقعیت های خاص می خواهند. برای مثال، یک توریست، در سفر خود با موقعیت هایی مثل هتل، فرودگاه، رستوران، گرفتن تاکسی، مکان های دیدنی و... روبه رو می شود. در این روش نوین مکالمه محور، استاد شایان بهجتی کلوچه، با توجه به نیاز افراد به تک تک این موقعیت ها پرداخته اند و تمامی کلمات، اصطلاحات و جملات مربوط به هر موقعیت خاص را در 3 سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته در اختیار زبان آموزان علاقه مند به این روش آموزش می دهند.

دوره های خصوصی موسسه زبان کوکی

دوره ها و کلاس های خصوصی آموزشگاه کوکی ارزش های زیادی را برای زبان آموزان به ارمغان می آورد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شخصی سازی کلاس متناسب با نیاز فردی زبان آموز

هدفمند بودن برای هر شخص

راهبرد کلاس بر اساس ویژگی های شخصیتی و روانشناسی زبان آموز

نظارت کامل استاد بر زبان آموز

ارائه برنامه ریزی گام به گام به هر شخص

کلاس های عملی شبیه ساز آزمون ها

تمرکز بر نقاط قوت و ضعف زبان آموزه

عموما به زبان آموزانی که قصد مهاجرت، شرکت در آزمون های بین المللی دارند یا آن دسته از عزیزانی که قصد جدی تری برای یادگیری زبان دارند، کلاس خصوصی زبان انگلیسی پیشنهاد می شود.

مکاتبات تجاری

ازجمله ویژگی های بارز دپارتمان انگلیسی موسسه زبان کوکی، بخش تخصصی تجارت و مکاتبات اداریست. آموزشگاه کوکی برای مدیران و فعالان در عرصه ی ورزشی، صنعت و بیزینس، دوره های انگلیسی خاص با رویکرد مدیریت، بازرگانی، مهندسی، فوتبال، سینما و سایر حرفه ها برگزار می کند که مورد توجه سازمان های دولتی، ارگان های خصوصی، موسسات و کارگروهان می باشد. هدف از این دوره های خاص که به ESP معروف اند، آماده کردن زبان آموزان برای اهداف خاص و در حوزه های خاص می باشد. این دوره ی زبان انگلیسی، به آن دسته از عزیزانی پیشنهاد می شود که برنامه ی بسیار شلوغی داشته و نیاز به انگلیسی را فقط در سطح شغلی خود حس می کنند.

 

کاملا مشخص است که دپارتمان انگلیسی آموزشگاه زبان کوکی، پاسخ گوی نیازهای گوناگون عزیزان در بحث زبان انگلیسی می باشد.

 

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.

 

 

مقالات مرتبط