آزمون آیلتس

چرا آیلتس؟

آزمون آیلتس محبوب ترین و فراگیر ترین آزمون برای تحصیلات در کشورهای دیگر و مهاجرت تحصیلی است.

 

آزمون آیلتس زمینه ساز موفقیت می شود ! 

این آزمون به شما کمک می‌کند تا به تحصیل، زندگی و یا کار در هر قسمتی از جهان بپردازید. بیش از 9000 سازمان در سراسر دنیا مدرک آیلتس را به رسمیت می‌شناسند که این مراکز شامل موسسه های دولتی، آکادمیک و استخدامی می شود. یکی از حرفه ای ترین مراکز آماده سازی مهارت های آیلتس، آموزشگاه زبان کوکی واقع در گیشا می باشد که به مرکز آیلتس گیشا هم معروف است. در آموزشگاه زبان کوکی گیشا روی هر چهار مهارت آیلتس شامل مهارت های شنیداری ، مهارت خواندن ، مهارت نوشتاری یا مهارت صحبت کردن ، کار شده است و برای فائق آمدن به هر کدام، تکنیکی خاص در نظر گرفته شده است.

به جز مهارت صحبت کردن ، باقی مراحل آزمون در همان لحظه گرفته می شود و به علاوه، این امتحان حدود 3 ساعت به طول می انجامد.

 

نحوه ثبت نام آنلاین آیلتس :

برای تکمیل ثبت نام آیلتس شما می‌بایست:

1- محل و تاریخ امتحان را انتخاب کنید

2-یک نسخه ی کپی از شناسنامه یا کارت گذرنامه خود را آپلود کنید.

3-فرم ثبت نام را با جزئیات کامل پر کنید .

4-هزینه ی امتحان را آنلاین یا از طریق بانک پرداخت کنید. 

نحوه نمره دهی آزمون:

مرحله دوم اشراف بر نحوه ی نمره دهی آیلتس است. در این آزمون به شما نمره ای مابین 1 تا 9 داده می شود که برای هر مهارت یک نمره ی جدا در نظر گرفته شده است. میانگین این چهار نمره، نمره ی overall یا کلی شما را تشکیل می‌دهد.

 

سومین مرحله ای که در آزمون آیلتس حائز اهمیت است، و در آموزشگاه آیلتس کوکی گیشا هم به آن به تفصیل پرداخته می شود، آماده سازی برای آزمون آیلتس است.

وبسایت British Counsil برای متقاضیان و علاقمندان به آزمون آیلتس، دوره ی آماده سازی آزمون آیلتس را با نام "راهی به آیلتس" برگزار می کند که به پیشرفت مهارت های زبانی کمک شایانی می کند.
هر فرد می تواند به مدت ده ساعت به طور رایگان از نسخه ی آزمایشی این وب سایت استفاده کند و در صورتیکه از طریق این سایت ثبت نام آیلتس انجام گردد، بیست ساعت دیگر به متقاضی هدیه داده خواهد شد.
در ایران نیز آموزشگاه زبان کوکی واقع در گیشا، روی آزمون آیلتس و نحوه برگزاری آیلتس و همچنین قسمت های مختلف آزمون آیلتس اشراف کامل داشته و با به همراه داشتن کادری مجرب و دارای تحصیلات آکادمیک، برگزار کننده ی دوره های آیلتس و همچنین برگزار کننده ی آزمون شبیه ساز آیلتس یا همان "ماک آیلتس" می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های آیلتس کوکی گیشا، اینجا را کلیک کنید.
چهارمین قدم برای آزمون آیلتس، امتحان دادن است. از مرور جزئیات را در روز امتحان فراموش نکنید. با آمادگی بالا و مناسب، کسب نمره ی بالا در آیلتس غیر ممکن نیست.

-فرمت و قوانین آیلتس
همانطور که در مقاله ی بررسی تفاوت بین آیلتس و تافل گفته شد، امتحان مهارتهای شنیداری، خوانش و نوشتاری آیلتس در یک روز انجام می شود. بخش speaking یا صحبت کردن آیلتس ممکن است همان روز یا به فاصله ی هفت روز بعد یا قبل از این آزمون صورت گیرد. جزییات آزمون speaking 
و آدرس محل امتحان، توسط ایمیل فرستاده می شود.

در این مقاله درباره ی نحوه ی نمره دهی و آزمون آیلتس بیشتر بخوانید.

_در مقاله بعد به بررسی چگونگی آماده سازی برای آزمون آیلتس می پردازیم.

 

 

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.