دوره جامع 120 روزه مکالمه

قیمت : 8,350,000 تومان

تعداد قسمت : 45
استاد : شایان بهجتی

بخش ها

قیمت : 8,350,000 تومان

تعداد قسمت : 45
استاد : شایان بهجتی
قیمت : 8,350,000 تومان
تعداد قسمت : 46
استاد : شایان بهجتی

توضیحات کامل دوره جامع مکالمه 
تصور کنید که تمامی لغات انگلیسی را با معنی فارسی حفظ کرده‌اید. اگر فرض‌ را بر این بگیریم که همه لغات را حفظید، آیا میتوان گفت که شما زبان بلدید؟ خیر! این دوره توانایی استفاده (دقت کنید) استفاده کلمات، گروه کلمات، اصطلاحات و جملات را در جای درست به شما میدهد. این دوره، نقش نهادینه کردن اطلاعات و ایجاد توانایی بازیابی سریع آنها را بر عهده دارد. با شرکت در این دوره از «میدانم» به «میتوانم» سفر میکنید و این زیباست. اگر به دنبال تقویت مکالمه هستید، استفاده از کتاب‌های آکادمیک مثل ۵۰۴ و ۱۱۰، یا حتی دوره ریشه‌شناسی استاد شایان بهجتی، گزینه درستی نخواهد بود. چراکه زبان مکالمه با زبان آکادمیک متفاوت است. مزیت رقابتی دوره جامع ۹۰ روزه مکالمه استاد شایان بهجتی، تمرکز بر اصطلاحات، لغات و کاربردهای روزمره آنهاست. این دوره در ۳ بخش کلی برگزار میشود که هرکدام، به نحوی به مکالمه شما کمک خواهد کرد.

۳ بخش دوره جامع مکالمه
۱. این دوره با ۱۰ جلسه آموزش لذت بخش مکالمه موقعیت محور شروع میشود. در این بخش، ۱۰ موقعیت کاربردی مثل هتل، فرودگاه، رستوران، بیمارستان و ... توسط تیم تولید محتوای آکادمی کوکی انتخاب شده و کلمات، کالوکیشن‌ها، اصطلاحات و جملات مورد نیاز در هر موقعیت، به نحو احسن توسط استاد شایان بهجتی به شما آموزش داده شده‌است. 

۲. در ۱۰ جلسه بخش دوم، ۱۰۰۰ تکه‌از فیلم‌های روز دنیا انتخاب شده‌اند، از فیلتر تیم محتوای کوکی و شخص جناب بهجتی عبور کرده‌اند و به ترتیبی جذاب، ۱۰۰۰ اصطلاح، عبارت، کلمه و جمله کاربردی را به شما عزیزان آموزش میدهند. از آنجایی که تمامی آموزش‌های این بخش، با استفاده از تکه‌های فیلم‌های روز دنیا هستند، شما با تلفظ نیتیو‌ها آنها را میشنوید، سپس استاد بهجتی دوباره آنها را به شما آموزش میدهند. در نتیجه، در کنار یادگیری اصطلاحات، مهارت شنیداری و لهجه شما نیز تقویت میشود.

۳. ۱۰‌ جلسه بخش سوم، به همان شکل بخش دوم در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت با این تفاوت که در این بخش، ۱۰۰۰ تکه انتخاب شده شامل فریزال‌وربز، اصطلاحات سطح بالاتر و کالوکیش‌های سطح متوسط تا پیشرفته هستند. پس از گذراندن این بخش، شما بیش از هشتاد درصد اصطلاحات کاربردی (روی واژه کاربردی تاکید داریم) زبان انگلیسی را آموخته‌اید و این مهم، نقش بسزایی را در مکالمه شما ایفا میکند.

منابع تکمیلی این دوره
دوره جامع مکالمه شامل ۳۰ جلسه ویدیویی و ۳۰ فایل متنی میباشد که شامل تمامی اصطلاحات به‌کار رفته در دوره است و عملاً یک جزوه تمام عیار را در اختیار شما قرار میدهد.

پشتیبانی دوره 
پس از ثبت‌نام در دوره، شماره واتساپ جناب بهجتی تقدیم شما خواهد شد و پشتیبانی صفر تا صد دوره‌ را برای شما عزیزان انجام خواهند داد. تمامی سوالات شما عزیزان ظرف ۲۴ ساعت (به جز روزهای تعطیل) پاسخ داده میشوند. 

آیا ویدیو ها قابل دانلود هستند؟ 
تمامی ویدیو ها، فایل‌های متنی و‌ صوتی قابل دانلود هستند و پس از ثبت نام، در پنل شما قرار خواهند گرفت.

کلام آخر از زبان استاد شایان بهجتی
دوست‌ گل من، با شروع این دوره وارد مسیر زیبا و چالشی یادگیری زبان خواهی شد. خیلی برام مهمه که از من انرژی مثبت دریافت کنی و دریافت اطلاعات از من برات راحت باشه. بنابراین، قبل از ثبت‌نام، جلسه اول رایگان هر بخش رو ببین، با روش تدریس من آشنا شو و خودت تصمیم بگیر تا با حس خوب، آموزش حرفه‌ای و برنامه ریزی درست و سیستماتیک، باهم پیش بریم.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، کافیست با شماره زیر در واتساپ در ارتباط باشید.
09395267328