مکالمه موقعیت محور

قیمت : 1,180,000 تومان

تعداد قسمت : 11
استاد : شایان بهجتی

بخش ها

مدت جلسه : 1:09:30

Restaurant

Transport

 Hotel

Shopping

 University

Job Interview

 

Tourism

Romance

قیمت : 1,180,000 تومان

تعداد قسمت : 11
استاد : شایان بهجتی
قیمت : 1,180,000 تومان
تعداد قسمت : 12
استاد : شایان بهجتی

توضیحات دوره مکالمه موقعیت محور
 تصور کنید در ده روز آینده سفری در پیش دارید به یکی از کشورهای انگلیسی زبان دنیا یا حتی یک کشور غیر انگلیسی زبان. در این سفر، قطعا در یک‌ سری موقعیت قرار خواهید گرفت مثل فرودگاه، هتل، رستوران، و اگر خوش‌شانس باشید، یک‌قرار عاشقانه! هدف دوره مکالمه موقعیت محور دقیقا آموزش این موقعیت ها به شماست. در این دوره، ده موقعیت که قطعا تا الان نیازشون رو لمس کردید انتخاب شده و اصطلاحات، کلمات و جملات کاربردی هر موقعیت به نحو احسن توسط استاد بهجتی آموزش داده شده است. 

در هر جلسه چه می‌آموزیم؟
هر جلسه این دوره شامل پنج بخش مختلف است. در بخش اول کلمات، بخش دوم و سوم به ترتیب اصطلاحات و جملات کاربردی آن موقعیت معین به شما آموزش داده میشود. سپس یک‌ دیالوگ در اختیار شما قرار میگیرد که لغات، اصطلاحات و جملات را در یک متن به صورت کاربردی لمس کنید. و در انتها یک‌ کوییز ده جلسه‌ای برای شما در نظر گرفته شده که آموزش خود را محک بزنید. 

ویژگی متمایز کننده این دوره چیست؟
در این دوره خاص، شما در ده جلسه، ده موقعیت کاربردی را فرا میگیرید. اگر به دنبال یادگیری سریع به منظور سفر یا کار فورس ماژور هستید، این دوره برای شما طراحی شده‌است. ویژگی مثبت دیگر این دوره نیز آن است که علاوه بر فایل ویدئویی و فایل متنی هر جلسه، فایل صوتی یعنی پادکست آن نیز در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد تا بتوانید حتی در هنگام رانندگی هم تمرین کنید.

پشتیبانی دوره 
پس از ثبت‌نام در دوره، شماره واتساپ جناب بهجتی تقدیم شما خواهد شد و پشتیبانی صفر تا صد دوره‌ را برای شما عزیزان انجام خواهند داد. تمامی سوالات شما عزیزان ظرف ۲۴ ساعت (به جز روزهای تعطیل) پاسخ داده میشوند. 

آیا ویدیو ها قابل دانلود هستند؟ 
تمامی فایل‌های متنی و‌ صوتی قابل دانلود هستند و پس از ثبت نام، در پنل شما قرار خواهند گرفت.

کلام آخر از زبان استاد شایان بهجتی
دوست‌ گل من، با شروع این دوره وارد مسیر زیبا و چالشی یادگیری زبان خواهی شد. خیلی برام مهمه که از من انرژی مثبت دریافت کنی و دریافت اطلاعات از من برات راحت باشه. بنابراین، قبل از ثبت‌نام، جلسه اول رایگان رو ببین، با روش تدریس من آشنا شو و خودت تصمیم بگیر تا با حس خوب، آموزش حرفه‌ای و برنامه ریزی درست و سیستماتیک، باهم پیش بریم.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، کافیست با شماره زیر در واتساپ در ارتباط باشید.
09395267328