فریزال ورب

قیمت : 1,180,000 تومان 700,000 تومان

تعداد قسمت : 0
استاد : شایان بهجتی

بخش ها

1,180,000 تومان

قیمت : 700,000 تومان

تعداد قسمت : 0
استاد : شایان بهجتی
قیمت : 700,000 تومان
تعداد قسمت : 0
استاد : شایان بهجتی

دوره فریزال ورب چیست؟
دوره ۲۰۰ فریزال‌ورب کاربردی زبان جدیدترین دوره ماست. این دوره ۲۰۰ فریزال‌ورب (فعل مرکب) را بر اساس تکرار و بسامد مرتب کرده و در اختیار شما قرار میدهد. استاد بهجتی در این دوره برای هر فریزال‌ورب، حداقل ۳ معنی اول و اصلی آن‌ها را به همراه مثال‌های کاربردی به صورت ویدئویی، پادکستی و جزوه PDF به شما آموزش میدهد.

چگونه در این دوره شرکت کنیم؟
 این دوره به صورت آنلاین در لایو اینستاگرام برگزار میشود. در ابتدا شما میبایست ثبت نام خود را از سایت یا از طریق شماره کارت انجام دهید، سپس حساب کاربری سایت کوکی برای شما ساخته میشود و دسترسی کامل به ویدئوها، پادکست‌ها و جزوه‌های PDF این دوره خواهید داشت. البته چون این دوره به صورت لایو برگزار میشود به شما آدرس یک اکانت پیوی داده میشود که آن را فالو میکنید و لایو‌های دوره را در آن اکانت دنبال میکنید. ویدئو‌های لایو در آن پیج ذخیره میشود و ۲ روز بعد از هر جلسه، پادکست، ویدئو ادیت شده و جزوه PDF آن دوره بر روی سایت نیز بارگزاری میشود.

زمان برگزاری دوره به چه صورت است؟
دوره فریزال‌ورب‌ها از روز شنبه ۱۸ تیر ماه شروع میشود و به مدت ۱۰ جلسه در روزهای زوج  (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) ساعت ۲۰ الی ۲۱ ادامه دارد. 

آیا من هم میتونم در این دوره شرکت کنم؟
اگر شما داوطلب آزمون آیلتس، تافل یا هر آزمون بین‌المللی دیگر هستید، در قسمت اسپیکینگ آزمون خود نیاز به صحبت کردن و استفاده از اصطلاحات نیتیوها دارید. فریزال‌ورب‌ها نقش مهمی در Lexical Resources شما (واژگان و لغت) ایفا میکنند. اگر هدفتان از یادگیری زبان مکالمه و ارتباط است، فریزال‌ورب‌ها جزو جدایی‌ناپذیر اسپیکینگ و لیسنینگ شما هستند. در نتیجه این دوره مناسب همه زبان‌آموزان به خصوص در سطح elementary به بالا میباشد.

پشتیبانی دوره به چه صورت است؟
پس از ثبت نام در این دوره، شماره واتس‌اپ کاری استاد بهجتی تقدیم شما میشود و میتوانید تمامی سوال‌های خود را بپرسید. پاسخگویی معمولا ظرف ۲۴ ساعت انجام میشود. (به جز روزهای تعطیل) 

ویژگی بارز این دوره چیست؟
دوره فریزال‌ورب‌ها براساس پایان‌نامه ارشد استاد بهجتی نوشته شده و ۶ ماه رو این پایان‌نامه شب و روز وقت گذاشته شده است. این فعل‌ها به بهترین نحو ممکن ترتیب بندی شده‌اند و به حرفه‌ای‌ترین نحو ممکن به شما آموزش داده میشوند.  لازم به ذکر است که تفاوت یک زبان‌آموز عادی و یک‌ زبان‌آموز حرفه‌ای، استفاده درست از فریزال‌ورب‌ها و درک آنهاست. پس از این دوره، شما قادر خواهید بود که فیلم‌های روز دنیا و سریال‌‌ها را راحت‌تر بفهمید و با افراد نیتیو راحت‌تر و بهتر ارتباط برقرار کنید.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید یا سوالی دارید که جوابش را نگرفته‌اید، میتوانید با شماره واتس‌اپ زیر در ارتباط باشید.
۰۹۳۹۵۲۶۸۳۲۸