ساختارهای زبان(متوسط به بالا)

قیمت : 1,680,000 تومان

تعداد قسمت : 10
استاد : شایان بهجتی

قیمت : 1,680,000 تومان

تعداد قسمت : 10
استاد : شایان بهجتی
قیمت : 1,680,000 تومان
تعداد قسمت : 10
استاد : شایان بهجتی

دوره ساختارهای زبان چیست؟
دوره ساختارهای زبان انگلیسی، جدیدترین دوره ماست و با اینکه کمتر از یک ماه از ضبطش گذشته، بیش از ۵۰۰ نفر در این دوره شرکت کردند. در این دوره یادمیگیرید که پیام‌های مختلف را چگونه بیان کنید. فرض کنید که شما تمامی کلمات برای بیان یک جمله را بلدید. آیا می‌توانید جمله را بسازید و پیام خود را منتقل کنید؟ به این مثال‌ها توجه کنید:
هرچقدر بیشتر غذا میخورم بیشتر گرسنه‌ام میشه.
پول من چهار برابر پول توست.
خونه‌ای که درش قرمزه مال منه.

درمثال‌های بالا، حتی اگر تمامی کلمات را بلد باشیم، نمیتوانیم جمله را بیان کنیم چراکه «ساختار» لازم را در ذهن نداریم. در این دوره، شما یادمیگیرید که با توجه به الگوها و ساختارهای زبانی، هر مفهومی را منتقل کنید.

آیا یادگیری کلمات برای یادگیری زبان کافیست؟
کاملاً واضح است که دانستن کلمات زبان انگلیسی، امری لازم است اما ناکافی! کلمات، کوچکترین واحد معنادار زبان هستند اما کوچکترین واحد انتقال پیام در زبان، جمله است. تمرکز این دوره بر روی یادگیری و به‌کار گرفتن جملات است. این دوره در دو سطح مقدماتی و متوسط تهیه شده و در هر سطح، دویست ساختار کاربردی را فراخواهید گرفت. جلسه اول رایگان را ببینید و خودتون تصمیم بگیرید.

این دوره برای من مناسب است؟
این دوره مخصوص داوطلبان آیلتس، تافل، کنکور و همچنین زبان‌آموزانی هست که در پی تقویت زبان عمومی خود هستند. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر، کافیست به شماره زیر در واتساپ پیام بدید:
09395267328