دوره مکالمه با فیلم (متوسط به بالا)

قیمت : 1,680,000 تومان

تعداد قسمت : 11
استاد : شایان بهجتی

بخش ها

قیمت : 1,680,000 تومان

تعداد قسمت : 11
استاد : شایان بهجتی
قیمت : 1,680,000 تومان
تعداد قسمت : 11
استاد : شایان بهجتی

توضیحات دوره مکالمه با فیلم سطح متوسط به بالا
دوره مکالمه ‌با فیلم سطح متوسط به بالا مخصوص آن دسته از زبان‌آموزانی است که هدفشان از یادگیری زبان، تقویت مکالمه و مهارت شنیداری است، از روش ها سنتی با کتابهای خشک و بی روح خسته‌اند و حداقل در سطح متوسط زبان هستند! در این دوره منحصربفرد، استاد شایان بهجتی و تیم محتوای کوکی، ۱۰۰۰ اصطلاح، فریزال ورب، کلمه و جمله کاربردی را از سطح متوسط تا پیشرفته جمع‌آوری و طبقه بندی کرده و تک‌تک آنها را به شما آموزش داده‌اند. 

چرا مکالمه با «فیلم»
به دو دلیل اصلی، یک: دیدن آن اصطلاحات و کلمات و جملات در تکه هایی از فیلم‌های انگلیسی‌زبان باعث می شود که آن اصطلاحات و کلمات و جملات، در ذهن شما بمانند و همچنین پس از گذشت زمان، راحت‌تر از ذهن شما بازیابی شوند و قابل استفاده شوند. دو: این که علاوه بر یادگیری آن کلمه، اصطلاح یا جمله، مهارت شنیداری در کنار تلفظ و لهجه شما نیز تقویت شود و این یعنی یک تیر و چند نشان.

 

پشتیبانی دوره 
پس از ثبت‌نام در دوره، شماره واتساپ جناب بهجتی تقدیم شما خواهد شد و پشتیبانی صفر تا صد دوره‌ را برای شما عزیزان انجام خواهند داد. تمامی سوالات شما عزیزان ظرف ۲۴ ساعت (به جز روزهای تعطیل) پاسخ داده میشوند. 

آیا ویدیو ها قابل دانلود هستند؟ 
تمامی فایل‌های متنی و‌ صوتی قابل دانلود هستند و پس از ثبت نام، در پنل شما قرار خواهند گرفت.

کلام آخر از زبان استاد شایان بهجتی
دوست‌ گل من، با شروع این دوره وارد مسیر زیبا و چالشی یادگیری زبان خواهی شد. خیلی برام مهمه که از من انرژی مثبت دریافت کنی و دریافت اطلاعات از من برات راحت باشه. بنابراین، قبل از ثبت‌نام، جلسه اول رایگان رو ببین، با روش تدریس من آشنا شو و خودت تصمیم بگیر تا با حس خوب، آموزش حرفه‌ای و برنامه ریزی درست و سیستماتیک، باهم پیش بریم.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، کافیست با شماره زیر در واتساپ در ارتباط باشید.
09395267328