آموزش آنلاین

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، آموزش زبان انگلیسی و ترکی استانبولی تحت تاثیر و همچنین تغییرات محسوسی قرار گرفته است. آموزشگاه کوکی گیشا که در زمینه  آزمون آیلتس و  آزمون تافل و همچنین آزمون PTE (پی تی ایی) در گیشا زبانزد است و متخصصین مرتبط به این امتحانات را داراست، شروع به برگزاری کلاس های آنلاین و رویکرد این آموزشگاه زبان به سمت آموزش آنلاین گرایش پیدا کرده است. در این مقاله دلایل شرکت در کلاس های اینترنتی و همچنین مزایای آن به نسبت دیگر کلاس های گروهی و خصوصی در آموزشگاه کوکی گیشا بررسی خواهد شد.

 

1. صرف زمان کمتری برای یادگیری و همچنین نبود درد سر رفت و آمد، مدت زمان کلاس های آنلاین از ۴۵ دقیقه تجاوز نمی کند تا بازدهی یادگیری زبان و همچنین تمرین و تکرار بیشتر باشد. علت دیگر آن است که اگر کلاس از این زمان بیشتر باشد، چشم انسان نسبت به ارتباط با صفحه نمایشگر خسته می شود. درحالی که مدت زمان کلاس ترمیک و همچنین کلاس های خصوصی آموزشگاه کوکی گیشا (اعم از کلاس های آیلتس کلاس های تافل و کلاسهای خصوصی PTE (پی تی ایی)90 دقیقه می باشد. دیگر مزیت کلاس های اینترنتی و آنلاین آموزشگاه زبان کوکی، یادگیری سهل و آسان زبان انگلیسی در منزل و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه برای رفت و آمد است. برای آموزش آنلاین شما تنها به یک گوشی هوشمند و اینترنت نیاز دارید.

2. موضوعی بودن آموزش در قالب چارچوب خاص و از پیش تعیین شده، آموزش آنلاین زبان انگلیسی از مزیت موضوعی بودن برخوردار است، طوری که تولید محتوای زبان انگلیسی با در نظر گرفتن احتیاجات زبان و اولویت‌ها تهیه و گردآوری شده است. تیم تولید محتوای آموزشگاه زبان کوکی کوشیده است تا مطالب را با فیلتر نیاز زبان آموزان برای عموم مردم و داوطلبان آزمون های مختلف زبان مانند PTE (پی تی ای) و آیلتس و تافل با بهترین کیفیت و استاندارد فراهم سازد. در کلاسهای آموزش آنلاین از آنجایی که زبان آموزان به طور مستقیم و حضوری با استاد در ارتباط نیستند، محتوای آموزشی نقش مهمی را در انتقال مفاهیم درسی ایفا می‌کند. پس سعی شده است تا با استفاده از تصاویر و تمرینات مختلف دردرسنامه های آنلاین، به نحواحسن مطالب را منتقل کنیم. برای دیدن نمونه های فیلم های آموزشی زبان انگلیسی و همچنین فیلم های آموزشی ترکی استانبولی می توانید به صفحه اینستاگرام آموزشگاه کوکی گیشا به آدرس cookielanguage@ و یا وبسایت آموزشگاه کوکی گیشا، قسمت ویدیو های آموزشی مراجعه کرده و از فیلم های آموزشی اینستاگرام استفاده کنیم. موضوع بندی درسنامه ها به شکل کاملا حرفه ای طبقه بندی شده است، به عنوان مثال کلمات و عباراتی که شما باید در هتل ها، رستوران ها، بیان ملیت و بیمارستان ها و غیره که در زبان انگلیسی بسیار کاربردی است را فرا بگیرید.

 

3. از لحاظ هزینه تحصیل، کلاس های آنلاین به صرفه تر از کلاس های خصوصی یا حتی کلاس های ترمیک است. با اینکه هزینه های کلاسهای ترمیک و خصوصی در آموزشگاه زبان کوکی گیشا  نسبت به آموزشگاه سفیر،  آموزشگاه ایرانمهر، آموزشگاه پارسایان، آموزشگاه سفیر و دیگر آموزشگاه های زبان در گیشا نازل تر و کیفیت ارائه شده بهتر می باشد، اما با این حال کلاس های آنلاین از لحاظ اقتصادی به صرفه تر می باشد.

4. برای تدریس یک سری از مفاهیم زبانی نیازی  به حضور فیزیکی زبان آموز در آموزشگاه کوکی گیشا نیست. مفاهیمی مانند writing (رایتینگ) آیلتس، گرامر و همچنین تدریس بخش هایی از reading (ریدینگ) تافل و آیلتس را می توان بصورت آنلاین و غیر حضوری نیز منتقل کرد، همچنین درسنامه هایی از آزمون بین المللی PTE (پی تی ایی) بصورت آنلاین و با استفاده از نرم افزارهای ویژه ی طراحی شده جهت آزمون شبیه ساز PTE (پی تی ایی) تولید شده توسط آموزشگاه کوکی بصورت آنلاین و اینترنتی قابل دسترس می باشد.

با ثبت نام در کلاس های آنلاین کوکی، به رشد و پیشرفت هرچه زودتر خود کمک کنید.

 

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.