آیلتس چیست؟

آیلتس چیست؟

برای اینکه بتوانید از طریق کار یا تحصیل از ایران خارج شوید باید حتما در آزمون آیلتس IELTS شرکت کنید یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی آزمون آیلتس IELTS است که با شرکت در این آزمونIELTS و گرفتن سطح مورد نظر و نمره قابل قبول می توانید به خارج از کشور برای زندگی یا کار و یا تحصیل بروید.

با شرکت در آزمون آیلتس IELTS و قبولی در آن شما می توانید به بعضی از کشورها جهت مهاجرت، تحصیل و کار سفر کنید.. آیلتس IELTS در دو مرحله انجام می شود که هر کدام از این آزمون ها در روز های جداگانه برگزار می شوند ، معمولا مدت زمان آزمون آیلتسIELTS دو ساعت وچهل دقیقه و آزمون کتبی آن در مدت  دو ساعت و 30 دقیقه بوده و شامل سه مهارت شنیداری، نوشتاری و دیداری، و یک مهارت نوشتاری است که در یک روز دیگر برگزار می شوند.

آزمون آیلتسIELTS مورد تایید خیلی از کشورها از جمله این کشورها انگلستان وکانادا بود ه است.

آزمون آیلتسIELTS به دو قسمت تقسیم می شود :

آزمون آکادمیک این آزمون IELTS مختص کسانی هستند که می خواهند در بالاتر از کارشناسی تحصیل کنند و یا بخاطر کار به خارج از کشور سفر کنند.

 آزمون جنرال برای کسانی که تحصیلات دانشگاهی شان پایین تر از کارشناسی باشد و برای زندگی می خواهند از ایران بروند،مناسب است .

آزمون آیلتسIELTS مهارت اصلی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن است که مورد امتحان قرار می گیرد تفاوتی که در آزمون آکادمیک و جنرال وجود دارد در بخش نوشتاری و خواندن است و بقیه آزمون ها مثل هم هستند نمره آزمون آیلتس IELTS از ۰ تا 9 محاسبه می شود اگر قصد سفر دارید و می خواهید به کشور های دیگر سفر کنید باید در آزمون آیلتس IELTS  شرکت نمایید. معمولا این آزمون هر ساله برگزار می شود و نمره قابل قبول دانشگاه ها بین ۶ تا ۷ می باشد .

آزمون آیلتس IELTS معمولاً 2سال اعتبار دارد و نتیجه آن بعد از ۲ هفته اعلام می شود هر چند بار که خواستید می توانید در این آزمون شرکت نمایید ،بدون محدودیت، معمولاً اولویت با زبان آموزانی است که از شهرهای دیگر به تهران برای شرکت در این آزمون آیلتس IELTS می آیند. 

آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ و دسترسی عالی به محله های شهرآرا ،ستارخان ،امیرآباد ،کارگر ،سعادت آباد با برگزاری کلاس های آیلتس IELTSو داشتن اساتید مجرب این امکان را می دهد که بتوانید به نمره دلخواهتان برسید مدت زمانی که برای گرفتن مدرک آیلتس IELTS وجود دارد بین ۲ تا ۶ ماه به صورت فشرده اما در این مدت باید وقت زیاد و تمرکز بیشتری داشته باشید در ضمن برای شرکت در این آزمون محدودیت سنی وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری کلاسهای آیلتسIELTS می توانید باشماره های زیر تماس حاصل نمایید.

02188245961

09054830184

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.