تدریس خصوصی پی تی ای PTE

⭐⭐⭐⭐⭐ 

تدریس خصوصی پی تی ای PTE 
یکی از دوره هایی که در آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا و دسترسی آسان به محله های سعادت آباد ،ستارخان، شهرآرا ،شهرک غرب ،امیرآباد و کارگر این است که تدریس خصوصی پی تی ای PTE در این آموزشگاه برگزار می شود ,که در حال حاضر باعث علاقمندی زبان آموزان به این دوره ها به علت مهاجرت برای تحصیل به کشور استرالیا بوده .

آزمون پی تی ای PTE همانند آیلتس IELTS دارای اعتبار جهانی بوده و اکثر کشورها از جمله استرالیا آیلتس IELTS و تافل TOEFL رامورد قبول قرار داده اند. بهتر است بدانیم کشور کانادا آزمون پی تی ای PTE را برای مهاجرت نمی پذیرد و فقط  ازطریق آزمون آیلتس IELTS  می‌توانیم به این کشور مهاجرت کنید.

 آزمون پی تی ای PTE همانند آزمون  آیلتس IELTS مدرک جهانی دارد و خیلی از کشورها این مدرک را برای تحصیل و مهاجرت قبول می کنند.  و همچنین مثل آزمون تافل TOEFL از طریق کامپیوتر برگزار می‌شود و در آن چهار مهارت اصلی خواندن ،نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن مورد آزمایش قرار می گیرد, آزمون پی تی ای PTE آسان تر از آزمون تافل TOEFLو  آیلتس IELTS می باشد.

زبان آموزان آزمون PTE پی تی ای  را جایگزین تافل TOEFL و  آیلتس IELTS کردند اگر شما به دنبال نمره ۷ برای سفر به استرالیا هستید می توانید در آزمون پی تی ای PTE به جای آیلتس IELTS استفاده کنید .
اگر شما قصد شرکت در کلاسهای گروهی پی تی ای PTE رادارید باید توجه داشته باشید که در این کلاس ها مدرس زبان  نمی تواند تمام حواس و تمرکز خود را به یک زبان آموز بگذارد، و توجه به تمامی زبان آموزان کلاس می باشد البته معمولاً در یک کلاس  سطح زبان آموزان با هم فرق می کندو همه به طور یکسان نمی باشد.اما این کلاسها اعتماد به نفس شما را بالا می برد و اگر شخصی هستید که نمی توانید در جمع قرار بگیرید و به راحتی صحبت کنید این کلاسها به شما خیلی کمک می کند. و با افراد جدید ارتباط برقرار می کنید.

 مزیت کلاس های خصوصی پی تی ای  PTE:
* تمرکز بیشتر در کلاس
* تمام وقت استاد در اختیار زبان آموزان می باشد 
* وقت و زمان کافی برای بیان سوالات خود دارد 
* تمام توجه استاد به زبان آموز در آموزش است
* در وقت شما صرفه جویی می شود 

در اصل کلاسهای خصوصی پی تی ای PTE بیشتر برای کسانی که زمان و وقت کافی ندارند در مدت زمان کوتاهی باید این کلاسهای پی تی ای PTE را بگذرانند و یا اشخاصی که تمرکز کمی نسبت به مسائل اطراف خود دارند مناسب تر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری کلاس های پی تی ای PTE  در آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید .
02188245961
09054830184

هدف ما آموزش همراه با لذت، شما 
زبان آموزان  است.