بسته ی آموزشی زبان انگلیسی استاد بهجتی

1. بسته ی کامل یا پکیج کامل آموزش زبان چیست؟ 

آیا هدف شما شرکت در آزمون آیلتس یا پی تی ای است؟ آیا شما به دنبال مهاجرت هستید؟ یا می خواهید گرامر یا دایره لغات خود را افزایش دهید(این مقاله را بخوانید)؟ آیا می خواهید مکالمه خود را تقویت کنید یا توانایی ترجمه خود را؟ سطح حال حاضر شما به چه صورت است؟ این سوالات مارا هدایت می کنند به فهم اینکه "کامل ترین بسته آموزشی یا پکیج آموزشی کاملی" وجود ندارد و "بهترین بسته آموزشی زبان" متناسب با نیاز شما تعریف می شود. پس، پکیج آموزشی استاد بهجتی می تواند برای شما جامع ترین و کامل ترین بسته آموزشی باشد مادامی که متناسب با نیاز شما باشد. پس قبل از تهیه بسته آموزشی زبان انگلیسی، سوالات بالا را برای خود پاسخ دهید.

2. بهترین پکیج آموزشی زبان چیست؟ 
در بند بالا به ویژگی اول این سوال پرداختیم؛ متناسب با نیاز بودن. که شرط لازم و ناکافیست. آیا شما به دنبال بسته آموزش زبان از مبتدی تا پیشرفته هستید؟ پس پکیج آموزشی آیلتس را نخرید! چرا که سطح بالایی دارد و شما را از زبان زده می کند. نکته دوم بحث پشتیبانیست. زبان ذاتا تعاملیست و در ارتباط با دیگران معنی پیدا می کند و به صورت جدا و ایزوله بی معنیست. پس بسته آموزشی شما باید دارای پشتیبانی متخصص زبان باشد. برای مثال پکیج آموزشی ریشه شناسی استاد شایان بهجتی دارای یک ساعت فرصت برای پرسش و پاسخ مستقیم با ایشان و متخصصان آموزشگاه کوکی است که پاسخگوی نیاز شما عزیزان است. یا پکیج صفر تا صد آزمون آیلتس استاد بهجتی با پشتیبانی شخص ایشان، فرصت چک شدن 3 تا رایتینگ و 3 تا اسپیکینگ را به شما می دهد و شما می توانید مستقیما با ایشان در ارتباط باشید.

3. بسته آموزشی زبان با کیفیت
کیفیت به دو صورت تعبیر می شود. کیفیت گرافیکی و کیفیت آموزشی. از آن جایی که استاد بهجتی علم آموزش زبان انگلیسی و تولید محتوا را به صورت آکادمیک در دانشگاه فراگرفته اند، بسته های و پکیج هی آموزش ایشان و مدرسان آموزشگاه کوکی، از هر دو جهت، از کیفیت خوبی برخوردار هستند. برای اطمینان از این امر مهم و رضایت شما زبان آموزان عزیز، جلسه اول هر پکیج آموزشی اعم از پکیج آموزشی آیلتس استاد بهجتی، بسته ریشه شناسی لغت و پکیج کامل پی تی ای به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند و با کلیک بر روی لینک زیر می توانید نمونه بسته آموزشی را ببینید:
1. نمونه رایگان بسته 10 جلسه ای ریشه شناسی
2. نمونه رایگان بسته 23 جلسه ای آمادگی آزمون آیلتس
3. نمونه رایگان بسته 10 جلسه ای آزمون پی تی ای

4. بسته آموزشی آسان
تعریف شما از آسان بودن چیست؟ اگر منظور شما سطح آسان و صرفا جملات آبکی و انگلیسی فارسی است، پکیج های آموزشی آموزشگاه کوکی را خریداری نکنید! اما اگر، هرف شما رسیدن به سطح عالی آیلتس، پی تی ای یا لغت هست، در عین حال که به دنبال یادگیری آسان مطالب سخت هستید، بی شک در جای درستی قرار دارید. اوج پیچیدگی در سادگیست و بهترین مدرس، مدرسیست که مطالب سخت را، آسان درس دهد. معنی این جمله را در پکیج ها و بسته های آموزشی ریشه شناسی استاد بهجتی بیشتر درک خواهید کرد. وقتی پس از 10 جلسه، بیش از 1000 کلمه به همراه همایندها و کاربردها و حرف اضافه ها را در اوج سادگی فرا گرفتید، معنی آسان بودن سختی را درک می کنید. 

5. پکیج مکالمه آموزشگاه زبان کوکی
اگر به دنبال مکالمه هستید، بدانید که بحث مکالمه با آیلتس، پی تی ای، گرامر، یا لغت متفاوت است. چرا که ذات مکالمه، مخاطب انسانی را می طلبد چرا که باید انواع صحبت ها را با مربی و مدرس خود به صورت رو در رو (یا آنلاین از طریق واتساپ) انجام دهید و ذره ذره پیشرفت کنید. 20 جلسه خصوصی مکالمه انگلیسی به مراتب بهتر از بسته 100 ساعته مکالمه زبان است. این پیشنهاد تخصصی بورد آموزشگاه کوکی به شماست.   

6. خرید پک آموزشی زبان انگلیسی
پس از شناختن نیاز خود، می توانید بر روی هر یک از این سه لینک کلیک کنید و جلسه نمونه رایگان تدریس اساتید را ببینید. پیشنهاد ویژه خرید پکیج آموزشی زبان ما، بسته آموزشی ریشه شناسی لغت استاد بهجتی هست چرا که اگر هدف شما مکالمه، پی تی ای یا آیلتس هست، یادگیری لغت بالاخره گریبان گیر شما می شود. برای اطلاعات بیشتر، می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.
پکیج آموزشی ریشه شناسی لغت استاد بهجتی
پکیج آموزشی دوره آیلتس استاد بهجتی
پکیج آموزشی 10 جلسه ای استاد بهجتی

7. بسته آموزشی رایگان
از آنجایی که ما به کار خود ایمان داریم و هدف ما رضایت شما زبان آموزان و یادگیری علمی است، یک جلسه از هر بسته را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که در حال حاضر همگی با 50 درصد تخفیف ارائه می شوند. برای دیدن بسته آموزشی رایگان، متناسب با علاقه خود، بر روی لینک های زیر کلیک کنید
پک رایگان دوره آموزشی ریشه شناسی استاد بهجتی
پک رایگان دوره آموزشی دوره آیلتس استاد بهجتی
پک رایگان دوره آموزشی 10جلسه ای استاد بهجتی

8. حرف آخر از استاد بهجتی: 
وقت شما تنها چیزیست که بر نمی گردد. قدرش رابدانید. نیاز خود را بشناسید، هوشمندانه انتخاب کنید و مصمم جلو برید و از پیروزی لذت ببرید.

برای مشاوره رایگان، به شماره واتساپ زیر پیام دهید
09371179293