دوره آنلاین یادگیری لغت زبان

آیا فکر می کنی که یاد گرفتن لغات به صورت آنلاین امکان پذیر نیست؟ پس دوباره فکر کن! لغات از آسان ترین مهارت های انگلیسی هستند که قابلیت تدریس آنلاین آن ها وجود دارد. شاید برایت سوال شود که چرا و چگونه؟ همراه من باش تا با یکدیگر تمامی جوانب به این شیوه را بشناسیم.

دوره آنلاین یادگیری لغت زبان به روش ریشه شناسی


فرقی نمی کند که میخواهی لغات آیلتس، لغات تافل یا لغات کنکوری بیاموزی در هر صورت یادگیری این لغات به صورت مجازی و آنلاین امکان پذیر است.
برای شروع بیا با هم با یکی از بهترین روش های یادگیری لغت که"
یادگیری لغت با روش ریشه شناسی" نامیده می شود ، آشنا بشیم.

شاید از مقاله های زیر هم خوشتون بیاد 

پکیج ایلتس استاد شایان بهجتی

اموزش انلاین ایلتس

بهترین روش ها برای یادگیری لغت زبان انگلیسی

دوره ریشه شناسی لغات انگلیسی استاد شایان بهجتی


در این روش با یادگیری کلمه ای  که معمولاً کوتاه است با تعداد زیادی واژه کلمات دیگر که با استفاده از همین کلمه و حروف ساخته شده‌اند، آشنا می شوی.
این روش برای آشنایی با گروه زیادی از کلمات که به نحوی از نظر
معنایی و ساختاری با یکدیگر شباهت دارند مناسب است و در صورت مواجه شدن با کلمه جدیدی که ریشه ای را که آموخته ای در خود دارد، معنی و مفهوم آن را تا جایی درک کنی که به درک مفهوم تو در لیسنینگ ها ( مهارت شنیداری) و ریدینگ (مهارت خواندن و درک مطلب) چه در آزمون های بین المللی زبان و چه در کنکور کمک قابل توجهی میکند .

اگر با این شیوه آشنایی نداری و به همین دلیل نمی توانی تاثیر علم ریشه شناسی بر دایره لغاتت را به خوبی درک کنی با شرکت در کلاس های ریشه شناسی آقای بهجتی درک درستی از این شیوه یادگیری می توانی به دست بیاوری. از مزیت های این دوره این می باشد که جلسه اول رایگان است و  شما می توانید به راحتی با ثبت نام در جلسه اول رایگان دوره ریشه شناسی با نحوه تدریس و این روش موثر یادگیری آشنا شوید. در زبان انگلیسی،  واژگان بر اساس ریشه های متفاوتی ساخته می شوند اما بسیاری از واژگان از ریشه یکسانی ساخته شده اند و با یاد گیری تعدادی ریشه میتوانی دایره لغاتت را  گسترش بدی.

شما با مراجعه به چنل اموزشی اپارات اموزشگاه زبان کوکی میتونید اولین جلسه یادگیری لغات با روش ریشه شناسی رو رایگان مشاهده کنید


از دیگر مزیت های یادگیری لغات به صورت آنلاین صرفه جویی در وقت ارزشمندت است و با تمرکز تخصصی بر روی یک مهارت خاص با تاثیر بیشتری در آموزش رو به رو خواهی شد  و نتیجه ای که خواهی گرفت مطلوب تر خواهد بود. 


کلمات آکادمیک که نیاز آنها در آزمون هایی مانند
آیلتس و تافل به خوبی حس می شوند ، معمولاً از کلماتی هستند که از ریشه ساخته شدند و با توجه به نیاز شاگردان به تغییر جملات یا اصطلاحاً ( paraphrase)  باید نقش های متفاوتی از کلمات را دانست و توانست کلمات هم معنی و هم خانواده ی متفاوت و متنوعی را در قسمت های مختلف آزمون چه در بخش مکالمه و چه در بخش مهارت شنیداری و چه در بخش  مهارت نوشتن و همچنین بخش  مهارت درک مطلب، قرار داد. 

پس به این نتیجه می رسیم که با استفاده از ریشه ها می توانیم استفاده های متفاوتی از کلمات داشته باشیم و علم تغییر کلمات را بهتر درک کرده و استفاده کنیم.

برای ثبت نام و خرید پکیج دوره ریشه شناسی استاد شایان بهجتی و اطلاعات بیشتر میتونید با شماره 09371179293 در واتساپ در ارتباط باشید.