دوره ریشه شناسی لغات انگلیسی استاد شایان بهجتی

اگر همیشه یادگیری لغات زبان انگلیسی برایتان سخت است و همیشه ی خدا لغات را فراموش میکنید ما این مقاله را برای شما نوشتیم و میخوایم بگیم که فقط کافیه ویدیو های رایگان دوره یادگیری لغات زبان انگلیسی به روش ریشه شناسی رو ببینید تا بفهمید حفظ لغات راحت ترین قسمت یادگیری زبان انگلیسی است پس کلیک کنید
 

حرف زدن یا زیبا حرف زدن؟ منظور را رساندن یا ذات حس کلمه را منتقل کردن؟ اگر هدف شما از یادگیری زبان فقط "منظور را رساندن" است لطفا این مقاله را نخوانید! چرا که این مقاله برای آن دسته از زبان آموزانی است که به دنبال جواب این سوال هستند که "چگونه می توانیم دایره لغات خود را وسیع تر کنیم؟" یا "چگونه می توانیم لغت یاد بگیریم؟" جواب این سوال، تنبلی هوشمندانه است!

2. تنبلی هوشمندانه 
در
یادگیری لغت یا کلمه انگلیسی، تنبلی هوشمندانه می تواند به کمکتان بیاید. بهتر است تنبل هوشمند باشید تا کوشای بی خرد! وقتی می گویم تنبلی، منظور اختصاص کمترین انرژی و هزینه و دریافت بالاترین و کارامدترین نتیجه برای کار خودت است. این تنبلی هوشمندانه را می توان به دنیای زبان و حفظ لغت هم تعمیم داد. اگر بتوانیم شباهت های علمی، منطقی و زیبا بین کلمات پیدا کنیم، در آن صورت می توانیم هوشمندانه تنبلی کنیم و بهره ببریم. اما سوال این است که "آیا می توان انقدر راحت لغت یادگرفت؟" یا "بهترین راه حفظ لغات انگلیسی چیست؟" 

3. روش ریشه شناسی لغت
آقایان و خانم ها خوش آمدید! اگر می خواهید هوشمندانه تنبلی کنید، و بهترین روش یادگیری لغات انگلیسی را بدانید، باید شما را با دوره ریشه شناسی لغات استاد بهجتی آشنا کنم. فرقی نمی کند که شما به دنبال مکالمه، شرکت در آزمون پی تی ای یا آیلتس باشید؛ ریشه شناسی واژگان انگلیسی، بهترین راه برای کدشکنی، حفظ و به کاربردن کلمات انگلیسی است. پس بیایید کمی در ریشه شناسی غرق شویم

4. ریشه شناسی چیست؟
تا به حال از خود پرسیده اید که کلمات زبان انگلیسی از کجا پدیدار شده اند؟ ریشه زبان انگلیسی چیست؟ در جواب باید بگویم: زبان رومی و یونانی. خوب دانستن این اطلاعات چه کمکی به حفظ لغات می کند؟ اگر بتوانی ریشه های یونانی و روم را حفظ کنی، و قوانین پسوند و پیشوند ها را بدانی، می توانی جنگل انبوه لغات خود را بسازی.

5. مثال برای روش ریشه شناسی استاد بهجتی
اگر بدانی که "ریشه" spect به معنی "دیدن" هست، می توانی معنی کلمات زیر را به راحتی حفظ کنی 👇
Inspect
Prospect
Aspect
Retrospect
Perspective
Spectacle
Spectacular
Spectators
برای مثال در تحلیل کلمه اول، ترکیب پیشوند "in" به معنی "داخل" و "spect" به معنی "دیدن"، به ما معنی بررسی کردن را می دهد! پس با دانستن
100 ریشه و چند ده پیشوند و پسوند می توانید هزاران کلمه کاربردی از جمله کلمات 1100 و 504 و لغات GRE را یاد بگیرید و از این بازی شیرین لذت ببرید.
مثالی دیگر، ریشه ی لاتین "gni" که معنی دانستن و آگاهی را می دهد. می توانید ده ها کلمه فقط با همین ریشه یاد بگیرید. این است
ریشه شناسی استاد بهجتی
! 👇
Recognize
Cognizant
Ignore
Ignorance
Cognitive
Recognition 
Diagnose
Diagnosis

حال در تحلیل معنی دوم اگر به شما بگویم که "ant" آخر کلمه به عنوان پسوند می تواند "صفت فاعلی" یا "کننده کار" را نمایش دهد شما سریعا می گویید: کسی که می داند یا آگاه! دوره ریشه شناسی لغت استاد بهجتی توانایی حفظ و کد شکنی کلمات جدید را به شما می دهد.

 

شاید مقاله های زیر براتون جالب باشه

راحت ترین روش های یادگیری لغات زبان انگلیسی 

یادگیری زبان انگلیسی به کمک فیلم (پارت دوم )

چگونه لیسنینگ خود را تقویت کنیم ؟

یادگیری زبان انگلیسی با گوش دادن به موسیقی

تشخیص نقش کلمات انگلیسی

5. نحوه تدریس در دوره ریشه شناسی به چه صورت است؟ 
این، اما، تمام داستان نیست. چرا که لغات علاوه بر معنی، کاربرد هم دارند و حالت استفاده آن ها در جمله هم حائز اهمیت است. از این رو، تک تک کلمات آموزش داده شده چه در دوره آنلاین ریشه شناسی استاد بهجتی، چه در پکیج آموزشی ریشه شناسی و چه در کلاس ریشه شناسی استاد شایان بهجتی، همه با مثال و کاربرد عملی در جمله آموزش داده می شوند؛ استاد بهجتی در ابتدا ریشه اصلی را آموزش می دهند سپس واژگان همراه آن ریشه را با وند های مربوط تلفظ و تحلیل می کنند و در فاز سوم، کاربرد این واژگان یادگرفته شده توسط روش ریشه شناسی، در غالب مثال و جمله نمایان می شود و در آخر نوبت شاگردان است که جمله های خود یا متن خود را که متشکل از کلمات ریشه شناسی است برای ایشان بفرستند.

6. نحوه شرکت در دوره ریشه شناسی استاد بهجتی 
اگر ساکن تهران هستید، می توانید در
کلاس حضوری ریشه شناسی شایان بهجتی شرکت کنید. کلاس و کارگاه های یک روزه و دو روزه ایشان همه روزه در حال برگزاریست. اگر ساکن تهران نیستید یا به هر دلیلی توانایی حضور در کلاس حضوری را ندارید، دوره آنلاین ریشه شناسی شایان بهجتی یا پکیج آموزشی ریشه شناسی استاد بهجتی، می تواند گزینه مناسبی باشد. خرید پکیج ریشه شناسی ایشان همراه پشتیبانی مستقیم متخصصان آموزشگاه کوکی خواهد بود.برای ثبت نام و خرید پکیج دوره ریشه شناسی استاد شایان بهجتی و اطلاعات بیشتر میتونید با شماره 09371179293 در واتساپ در ارتباط باشید.

7. هزینه دوره ریشه شناسی لغت
اگر چه شما با
شرکت در دوره 20 جلسه ای ریشه شناسی واژگان انگلیسی حداقل دو هزار لغت انگلیسی یاد می گیرید، اما با توجه مسئولیت اجتماعی ما، پکیج 15 ساعت آموزش ویدیویی آموزشی استاد بهجتی با تخفیف از قیمت 760 هزار تومان فقط با قیمت 450 هزار تومان ارائه می شود چرا که برای من، اولویت اول ما یعنی رضایت و آموزش حرفه ای زبان آموزان از مباحث مالی پیشی می گیرد.حاءز اهمیت است بدانید ۱ جلسه از این دوره برای اشنایی شما با نحوه تدریس استاد شایان بهجتی به صورت رایگان در اختیار شما گزاشته شده  (برای دریافت 1 جلسه نمونه تدریس رایگان دوره ریشه شناسی استاد بهجتی، بر روی این لینک کلیک کنید) 

8. تاثیر دوره ریشه شناسی بر آزمون آیلتس و پی تی ای
مگر به غیر از این است که لغات آکادمیک وجه جدایی ناپذیر ریدینگ آیلتس و پی تی ای هستند؟ یا اینکه لغات آکادمیک زیبایی و نمره آوربودن رایتینگ را رقم می زنند؟ دانستن لغات 1100 و 504 از ملزومات این آزمون ها هستند که آموزش ریشه شناسی لغات می تواند این ملزومات تلخ و سخت را، شیرین و در قالب بازی به شما ارائه دهد. فقط کافیست یک جلسه از این دوره را به صورت
رایگان تماشا کنید تا لذت تنبلی هوشمندانه را بچشید.

9. مزایای کلاس آنلاین ریشه شناسی لغت
تصور کنید که در لباس راحت خود و در منزل، بر سر میزمورد علاقه خود، زیر کولر بدون دغدغه ترافیک و جای پارک، نشته اید و
پکیج ریشه شناسی استاد بهجتی را خریداری کرده اید و در اوج راحتی، به قول خود ایشان "کلمات را تیکه پاره می کنید"، ویدیو های با کیفیت و ضبط شده را در اختیار دارید و در صورت لزوم می توانید فیلم را پاز کنید یا پلی بک کنید و دوباره گوش بدید. برای دوره می توانید از جزوات پی دی اف با کیفیت ریشه شناسی استاد بهجتی استفاده کنید و در 20جلسه، لذت آموزش را با 2000 کلیدی همراه کنید. رویایی نیست؟ اون هم فقط با پرداخت مبلغ 450000تومان!

10. منابع یادگیری ریشه شناسی کلمات انگلیسی: 
در حال حاضر بهترین منبع، اینترنت است چرا که عمق و پهناوری این علم زیبا در هیچ کتابی نمی گنجد. اما وقتی می توانید، پکیج ریشه شناسی استاد بهجتی را همراه با 15 ساعت فیلم آموزشی و 500 صفحه کتاب دیجیتال دریافت کنید که همگی کلمات آکادمیک و پرکاربر هستند، دیگر نیازی به منبع دیگری دارید؟ استاد شایان بهجتی خود سالها بر روی این ریشه ها کار کردند و با زیبایی هرچه تمام تر، مرتب و کاربردی، این کلمات و ریشه ها را در اختیار شما قرار می دهند. 

11. حرف آخر
هوشمند تنبل باشید تا کوشا بی خرد!