پکیج ایلتس استاد شایان بهجتی

بهترین بسته اموزشی ایلتس که همان پکیج استاد شایان بهجتی هست جزو با کیفیت ترین و بهتریت بسته اموزشی ایلتس است . برای دیدن ویدیو های اموزش ایلتس رایگان کلیک کنید .بهترین نمره ایلتس را ازان خود کنید

غولی بزرگ (اما تو خالی) به نام آیلتس تقریبا گلوگاه همه مهاجران، افراد آکادمیک و علاقه مندان به زبان است. نیاز غیر قابل انکار به مدرک و نمرات بالا در این آزمون، بالا رفتن هزینه های رفت و آمد و کلاس های حضوری و دور بودن از مراکز بزرگ و معتبر آیلتس، خیلی از زبان آموزان را ملزم به خرید بسته آموزشی آیلتس می کند. اما سوال این است که "بهترین بسته آموزشی آیلتس چیست؟" یا "آیا خرید بسته آموزشی آیلتس" امری منطقیست؟" یا حتی "آموزش آنلاین آیلتس رایگان" ممکن است؟ 

1. پکیج آموزشی آیلتس رایگان
آیا شما به دنبال بسته آموزشی رایگان آیلتس هستید؟ یا به دنبال خرید بهترین پکیج آیلتس؟ اگر به دنبال دانلود پکیج مناسب آیلتس هستید، پکیج کامل آیلتس استاد بهجتی را به شما پیشنهاد می دهیم. و. اما چرا؟ بسته آموزش آنلاین آیلتس حتما باید دارای پشتیبانی کامل مدرس باشد چرا که بهترین آموزش آنلاین آیلتس در این تعریف می شود. همچنین در این آموزش آنلاین آیلتس، استاد بهجتی تمامی ملزومات مربوط به آزمون ielts اعم از گرامر ها، واژگان، ساختار ها، سوال های پرتکرار و ... در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. همچنین، تیم تولید محتوای کوکی از کلاس آموزش آنلاین مبتدی آیلتس تا پیشرفته در کنار شما زبان آموز عزیز خواهد بود.

2. پکیج آموزش آیلتس رایگان
آیا واقعا ممکن است بسته آموزش آیلتس (که برای آن سال ها زحمت کشیده شده) به صورت رایگان قرار بگیرد و پشتیبانی کامل داشته باشد و از کیفیت و درستی آم مطمئن بود؟ قطعا خیر. از آن جایی که خرید بسته آموزشی آیلتس امری ریسکی و چالشیست، و از آنجایی که تیم تولید محتوای کوکی با مدیریت استاد شایان بهجتی از کیفیت کار مطمئن است، جلسه اول این پکیج به صورت رایگان در لینک زیر قرار گرفته که می توانید. ویدیو جلسه اول بسته آیلتس ما را ببینید تا از کیفیت کار و تدریس مطلع شوید. قیمت پکیج آنلاین آیلتس استاد بهجتی هم در حال حاضر با بیش از 50 درصد تخفیف ارائه می شود.

 

شاید از مقاله های زیر هم خوشتون بیاد 

پکیج ایلتس استاد شایان بهجتی

اموزش انلاین ایلتس

بهترین روش ها برای یادگیری لغت زبان انگلیسی

دوره ریشه شناسی لغات انگلیسی استاد شایان بهجتی

 

 

3ِ. دانلود بسته آموزشی آیلتس
پکیج آموزشی آیلتس استاد بهجتی به صورت قابل دانلود می باشد و پس از دیدن جلسه اول به صورت رایگان و تکمیل فرایند خرید، می توانید از آن بهره ببرید. اگر هم تمایل دارید که ویدیو ها در تلگرام برای شما ارسال شود تا بسته ielts خود را در موبایل داشته باشید، می توانید به شماره تلگرام زیر پیام بدید:
09371179293

4. آموزش آنلاین آیلتس
آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک یا جنرال در مهارت های مختلف، به دو صورت گروهی یا خصوصی انجام می شود. در دوره خصوصی، به صورت فرد به فرد، استاد از طریق اسکایپ یا ویدیو کال در خدمت شما عزیزان خواهد بود. در دوره گروهی اما، با خرید بسته آموزشی آیلتس، به صورت گروهی آموزش خواهید دید. البته می توانید در وبینارهای آیلتس کوکی هم شرکت کنید و به صورت زنده از آموزش های آنلاین استاد بهجتی بهره ببرید

5. خرید پکیج آیلتس استاد بهجتی
در ابتدا، جلسه اول این دوره را به صورت رایگان در لینک زیر مشاهده کنید. سپس، با ورود به درگاه اینترنتی مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید یا با شماره واتساپ زیر در ارتباط باشید.
09371179293