بسته اموزشی ایلتس

معرفی بهترین بسته اموزشی ایلتس استاد شایان بهجتی اگر میخواید بهترین اموزش ایلتس رو داشته باشید این مقاله برای شما نوشته شده 

آیا آیلتس آزمونیست که فقط در کلاس بتوان آن را آموخت؟

     این فرض مانند این میباشد که بگوییم کتاب را تنها در کتابخانه میتوان خواند. این حرف از عدم علم ما بر این آزمون و روشهای آنلاین برمی خیزد که به هیچ وجه درست نیست. کلاس آموزش آنلاین آیلتس شامل تمامی مراحلی خواهند بود که شما در کلاس فیزیکی تجربه میکنید. بیایید با هم به بعضی از این مراحل بپردازیم.

  • قسمت آشنایی با آزمون

این قسمت از آزمون نه تنها در پکیج کامل آموزش آیلتس بلکه در تمامی وبسایت ها و صفحات مجازی که خود دوره آموزش زبان آنلاین آیلتس ندارند هم موجود است!

این قسمت در ابتدای هر بسته ی آموزشی آیلتس قرار دارد پس نگرانی ما از این بابت بی جهت خواهد بود.

  •    نیازمندی های آزمون

برای هر آزمونی لیستی از نیازمندی ها از نظر علمی پیش روی شما گذاشته میشود که ایم موضوع نیز محدود به مکان نخواهد بود و قابل دسترسی در هرگونه از انواع تدریس حتی در کلاس های آموزش آنلاین ielts خواهد بود پس تا به اینجا تفاوت چندانی بین آموزش آنلاین آیلتس و فیزیکی آن پیدا کردیم. اما کم کم به پرچالش ترین قسمت آموزش آیلتس نزدیک میشویم.

 

شاید از مقاله های زیر هم خوشتون بیاد 

پکیج ایلتس استاد شایان بهجتی

اموزش انلاین ایلتس

بهترین روش ها برای یادگیری لغت زبان انگلیسی

دوره ریشه شناسی لغات انگلیسی استاد شایان بهجتی

مهارت های شنیداری، خواندن و درک مطلب، نوشتن و گفتاری که مهمترین قسمت این آزمون را تشکیل میدهند.

  • مهارت شنیداری: این مهارت نیاز مبرمی به دانستن تکنیک ها دارد که این موارد قطعا در بهترین بسته آموزشی آیلتس به خوبی جمع آوری شده اند و باقی تمارین بر دوش شاگرد میباشد که چه مقدار به تمرین آنها بپردازد.
  • مهارت خواندن و درک مطلب: این مهارت نیز شامل 2 بخش اساسی تمرین و تکنیک میشوند که با خرید بسته آموزشی آیلتس و آشنایی بیشتر با این نوع آموزش خواهید دید که ابدا تفاوتی با کلاس حضوری نخواهد داشت.
  • مهارت نوشتن: در این مهارت در ابتدا به 2 نوع آموزش میرسیم:
  • آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک
  • آموزش آنلاین آیلتس جنرال

نحوه ی تدریس آیلتس در بخش رایتینگ بسیارمهمه و بهترین پکیج آیلتس رو شاید از روی نحوه ی تدریس این مهارت بتوان شناسایی کرد پس اگر رویکردتان دانلود بسته آموزشی آیلتس میباشد بهتر است به دنبال منبعی با عنوان آموزش آنلاین آیلتس رایگان در بخش نوشتن باشید تا بتوانید ارزیابی خوبی برای دانلود پکیج آیلتس داشته باشید.

یکی از منبع های معتبر بسته آموزشی ایلتس شایان بهجتی میباشد. برای اطلاعات بیشتر به:....

  • مهارت گفتاری:مهارت گفتاری از آسان ترین مهارت ها برای یادگیری در کلاس های آنلاین میباشند و در بهترین آموزش آنلاین آیلتس تا بدترین آن و از بهترین کلاس حضوری تا بدترین آن روی آن کار شده . تقویت میگردد.

 بیایید تا مزایای پکیج را با یکدیگر مرور کنیم:

1)قیمت پکیج آیلتس بسیار به صرفه تر از کلاس آن میباشند.

2)بسیاری از اساتید پکیج آموزش ایلتس رایگان برای جلسه اول قرار میدهند تا شما عزیزان بتوانید این کلاس ها را بسنجید.

3)مدیریت زمان در اختیار شماست.

4)برخلاف کلاس که یکبار تکرار میشود شما میتوانید بارها به نکات و آموزش استاد گوش داده و هربار درک بهتری از آنها پیدا کنید که در باب آزمونی مانند آیلتس این نکته بسیار حائز اهمیت میباشد.

در باب زبان انگلیسی منابع بساری وجود دارد که شما میتوانید با مراجعه به هر یک نکته ی جدید و خوبی بیاموزید تا در راهی که قدم گذاشته اید موفق شوید اما از قدمهای بزرگی که میتوانید در جهت هدف خود بردارید دانلود پکیج ایلتس شایان بهجتی است.

با خرید پکیج ایلتس شایان بهجتی می توانید اطمینان کسب کنید که به تمامی مهارت های شما پرداخته میشود و نکاتی که باید در 10 ها جلسه کلاس یکبار میشنیدید را بارها گوش دهید و بارها از آن استفاده کنید پس پیشنهاد من به شما دوست عزیزم این میتواند باشد که به جای هزینه های گزاف و استفاده یکباره از کلاس با اخرین این پکیج ها از کلیشه کلاس حضوری دربیا و نوع جدیدی از آموزش و یادگیری رو تجربه کن.