رایتینگ ایلتس

 بعد از خوندن این مقاله شک نکنید که بهترین نمره رایتینگ ایلتس رو میگیرید . بهترین روش ها برای رایتینگ ایلتس معرفی بهترین منابع برای رایتینگ ایلتس این مقاله رو از دست ندید 

چجوری بهترین نمره رایتیگ ایلتس را بگیریم ؟ 

وقتی بحث از آیلتس می شود چیزی که همه زبان آموزان در مورد آن اتفاق نظر دارند سخت بودن بخش رایتینگ است. رایتینگ پاشنه آشیل اکثر متقاضیان آزمون آیلتس است مهارتی که حتی نیتیو بودن هم نمی تواند در گرفتن نمره ی بالا کمکی به شما بکند تا وقتی از تکنیک های آن بی اطلاعید. فرقی ندارد متقاضی آزمون جنرال هستید یا آکادمیک، رایتینگ تکنیک هایی دارد که در کلاس معمولی حرفی از آن زده نمی شود و برای این که از زیر و بم رایتینگ سر در بیاورید باید جداگانه این مهارت را ارتقا دهید. بهتر است پکیجی که تنها به همین مهارت می پردازد و مخصوص رایتینگ طراحی شده تهیه کنید، پکیج های عمومی تنها تا سطحی مفیدند برای بیشتر از آن کمکی به شما نمی کنند. اما چه تکنیک هایی را در مورد رایتینگ باید بدانیم؟

رایتینگ ایلتس

نوشتن  report(گزارش) و review(بررسی)

از بخشی شروع میکنیم که در تسک اول رایتینگ با آن مواجه می شوید. حتما فکر می کنید با آن آشنا هستید، اما تا چه حد؟ ممکن است قبلا بررسی های زیادی درمورد یک مکان گردشگری و از این قبیل نوشته باشید اما چقدر بررسی دیاگرام و لاین گراف انجام داده اید؟ در وهله اول باید نحوه بررسی نمودار و دیاگرام را یاد بگیرید. در کلاس های معمولی چنین چیزی آموزش داده نمی شود شما برای یاد گرفتن تکنیک های جواب دادن به این سوالات به یک بسته آموزشی رایتینگ آیلتس نیاز دارید.

سوال از ما چه چیزی می خواهد؟

مطمعنا همه معنی سوال را می فهمند اما در همین task response و task achievement است که نمره از دست می دهند و در آخر هم نمی فهمند چرا با وجود اینکه به همه سوال ها جواب دادند و بلد بودند نمره شان کم شده. شما باید به همه قسمت های سوال پاسخ دهید و هیچ کدام را از قلم نیندازید و دقیقا چیزی که سوال از شما می خواهد را جواب دهید تا نمره کامل بگیرید، توضیح اضافه یا توضیحی که از مسیر جواب خواسته شده منحرف شود نمره ای ندارد بهترین پکیج رایتینگ آیلتس پکیجی است که به شما بیاموزد جوابی مطابق با خواسته ی مصحح بدهید که نیازمند فهم درست سوال است( همانطور که گفته اند: فهم سوال نیمی از جواب است). از شما توقع می رود از صورت سوال بفهمید چند نکته و دلیل را باید در پاسخ های خود به کار ببرید، کجا می توانید نظر شخصی خود را دخیل کنید و کجا نباید این کار را بکنید. در واقع دیدن نکته های پنهان پشت سوال خود تکنیکی برای بالا بردن نمره است.

رایتیگ ایلتس

تکنیک های کوچک اما حیاتی

در رایتینگ نکته هایی ریز وجود دارد که عموما نادیده گرفته می شود و مدرسان کمتر به این تکنیک ها می پردازند اما برای بالا بردن سطح نوشته ی شما بسیار مفید هستند مثلا همه میدانند که استفاده از phrasal verb ها برای بالا بردن و ارتقا کیفیت رایتینگ لازم است و چه در رایتینگ چه در اسپیکینگ می تواند نمره شما را افزایش دهد اما شما نمی توانید هر فعل مرکبی که می دانید را در رایتینگ استفاده کنید تا دانش و دایره لغاتتان را به مصحح ثابت کنید. تعداد بسیاری از افعال مرکب informal یا غیر رسمی هستند و برخلاف اسپیکینگ استفاده از آن ها در رایتینگ پذیرفته نیست و این دامی است که بسیاری به آن گرفتار می شوند و یا برخی حتی توجه دارند که نباید از افعال غیررسمی استفاده کنند اما در شناسایی افعال formal از informal دچار اشتباه می شوند. گاهی انقدر از افعال غیر رسمی استفاده کردیم و در نوشته هایمان به کار بردیم که استفاده از آن ها عادی شده و متوجه غیررسمی بودنشان نمی شویم. حتی گاهی به قدری در متن ها و صفحات اجتماعی این افعال غیررسمی را دیده اید که هیچ وقت به این فکر نکرده اید ممکن است Check out غیررسمی باشد.

شاید از مقاله های زیر هم خوشتون بیاد 

پکیج ایلتس استاد شایان بهجتی

اموزش انلاین ایلتس

بهترین روش ها برای یادگیری لغت زبان انگلیسی

دوره ریشه شناسی لغات انگلیسی استاد شایان بهجتی

رایتینگ ایلتس

ازکجا تکنیک های نمره گرفتن را یاد بگیریم؟

با خواندن این مقاله متوجه شدید که نیاز دارید مهارت رایتینگ خود را تقویت کنید و می خواهید تکنیک های نمره گرفتن را یاد بگیرید؟ و یا قصد خرید پکیج رایتینگ آیلتس را دارید اما فرصت و شرایط کلاس های حضوری را ندارید؟ پکیج آموزش رایتینگ آیلتس شایان بهجتی تکنیک های نمره گرفتن را به شما آموزش می دهد. در این پکیج تمام معیار هایی که بر اساس آن به شما نمره تعلق می گیرد و تکنیک های رایتینگ را می آموزید. اگر رفت و آمد کلاس حضوری را مناسب خود نمی بینید و مشغله های کاری به شما اجازه کلاس حضوری را نمی دهد اما نمی خواهید در یاد گیریتان وفقه ایجاد شود و یا به هردلیلی آموزش از راه دور را ترجیح می دهید آموزش آنلاین رایتینگ آیلتس گزینه مناسبی است. بسته به نیازتان آموزش آنلاین رایتینگ آیلتس آکادمیک و آموزش آنلاین رایتینگ آیلتس جنرال طراحی شده است که هم از دید مکرو (دیدکلان) و هم از دید مایکرو(دید خرد) رایتینگ و قواعد آن را برای شما شرح می دهد. همچنین می توانید از آموزش آنلاین رایتینگ آیلتس رایگان استفاده کنید. واضح است پشتیبانی برای پاسخ به سولات شرکت کنندگان کلاس های آنلاین در نظر گرفته شده.