پکیج ریشه شناسی

به جای یادگیری 10 کلمه، بهتر نیست که فقط 1 ریشه یاد بگیریم و با اون ریشه 10 کلمه؟ منطقی است که در دنیای امروز با توجه به مشغله و ضیق وقت، باید کوتاه ترین و سریع ترین راه را انتخاب کرد فقط کلیک کن تا با دنیای ریشه شناسی اشنا شی و زبان انگلیسی برات مثل اب خوردن باشه 

 

پکیج ریشه شناسی 
هدف شما از خواندن زبان انگلیسی چیست؟ آیا می خواهید رایتینگ آیلتس خود را تقویت کنید؟ یا به دنبال شرکت در آزمون PTE هستید (اگه نمیدونی ازمون پی تی ای چیه و به چه دردی میخوره کلیک کن ) و می خواید خود را برای آزمون پی تی ای آماده کنید؟ شاید هم می خواهید مکالمه انجام بدید و به صورت روزمره صحبت کنید و به اصطلاح گلیم خود را از آب بیرون بکشید. هرکدام که باشد فرقی ندارد. تقطه تلاقی این اهداف همه یک چیز است: لغت. واژگان و کلمات برای انتقال مفهوم به کار گرفته می شوند.

پکیج ریشه شناسی

بدون لغات و واژگان عملا استفاده از زبان بی معنیست. پس سوال پیش آمده این است که بهترین روش برای یادگیری لغت زبان انگلیسی چیست. آیا می توان با دوره آنلاین یادگیری لغت زبان، واژگان را بهتر یا سریع تر آموخت؟ جواب این سوال ها راحت است است: بله. دوره آنلاین یادگیری لغت زبان انگلیسی باید ویژگی های مناسبی داشته باشد:
 
1. روش ریشه شناسی، روشی آسان! 
به جای یادگیری 10 کلمه، بهتر نیست که فقط 1 ریشه یاد بگیریم و با اون ریشه 10 کلمه؟ منطقی است که در دنیای امروز با توجه به مشغله و ضیق وقت، باید کوتاه ترین و سریع ترین راه را انتخاب کرد: به دنیای عجیب و زیبای ریشه شناسی خوش آمدید: کلمات زبان انگلیسی مثل درخت ها ریشه و مثل کامپیوتر ها کدگذاری دارند. بسته آموزشی ریشه شناسی زبان انگلیسی استاد بهجتی به صورت "ریشه ای"، این کد گذاری ها و کد شکنی ها را به شما آموزش می دهد. اما ما حرفمان را در زمین می زنیم. برای دیدن جلسه اول رایگان ریشه شناسی استاد بهجتی روی این لینک کلیک کنید.

پکیج ریشه شناسی

2. روش ریشه شناسی. یادگیری عمیق
بسته آموزشی زبان انگلیسی استاد بهجتی که به شدت به رایتینگ و رایتینگ آکادمیک آیلتس کمک می کند. کلمات را "ریشه ای" و عمیق در زهن شما عزیزان جای می دهد. ارتباط منطقی بین ریشه، وند ها و معنی کلمه این قابلیت را به شما می دهد که نه تنها راحت، بلکه عمقی مطالب را بیامورید. حل تمرین های بعد کلاس و جمله ساری های مداوم درون کلاس، این امر را میسر می کنند.

پکیج ریشه شناسی

3. دوره آنلاین یادگیری لغت زبان
دوره ریشه شناسی لغات انگلیسی استاد بهجتی بی شک بهترین روش یادگیری لغت برای شما عزیزان است.  چه به دنبال آموزش آنلاین پی تی ای هستید چه به دنبال یادگیری لغت. به حرف ما، اما، اکتفا نکنید و بر روی لینک این کلیک کنید و ویدیو جلسه اول را رایگان ببینید. تصمیم با شماست!

همچنین این مقاله بهت نشون میده که چطور میتونی تو دوره های ریشه شناسی استاد شایان بهجتی شرکت کنی